درباره ما
از سال ۱۳۸۸ که پا به دنیای کافه و قهوه گذاشتیم تا به امروز هدفمان تنها یک چیز بوده است: دوستی. در طی همه‌ی این سال‌ها آگاه یا ناخودآگاه به دنبال این مضمون گشته‌ایم.
حالا؛ امکان، همانطور که از معنی‌ش پیداست فرصتی است برای پیدا کردن دوستان جدید به بهانه‌ی قهوه. بهانه‌ای که خانواده قهوه‌ی امکان، آن را عاشقانه دوست دارند و سعی در اشتراک آن با بقیه دارند.
اعضای خانواده‌ی امکان تشکیل شده از افرادی است که سال‌ها فعالیت و تمرکزشان را روی تحقیق، پژوهش و فروش قهوه گذاشته اند.
ما بواسطه‌ی سال‌ها فروش قهوه به کافه‌ها و مصرف کنندگان خانگی، سلیقه‌ی آن‌ها را می‌شناسیم و تمام تلاشمان تولید و عرضه‌ی محصولاتی است که با حفظ استانداردها و معیارهای جهانی قهوه، مورد پسند مصرف کنندگان ایرانی باشد.
در زیر با بخش های مختلف برشته کاری قهوه امکان آشنا می شوید:

واحد تولید
تمرکز این بخش انتخاب بهترین مواد خام (دانه سبز)، رسیدن به بهترین حالت برشته کاری قهوه ها و در نهایت ثبات در محصول خروجی است.

واحد کنترل کیفی
جذابیت فروش قهوه برای ما مداومت آن است. به این معنی که تمام تلاش ما بر این است که مشتری قهوه اعم از مصرف کننده ی کافه ای یا خانگی برای مدت زمان زیادی مشتری ما بماند و خرید آن به یکبار محدود نشود. برای رسیدن به این مهم گروه کنترل کیفی برشته کاری امکان را افرادی تشکیل داده اند که سال ها تجربه ی کار در کافه و کار کردن با ابزار و تجهیزات تخصصی قهوه را دارند برای اینکه بتوانند بسته به شرایط خریدار قهوه بتوانند آن را برای رسیدن به یک فنجان قهوه ی ایده آل راهنمایی کنند.

واحد تحقیق و توسعه
دنیای شگفت انگیز قهوه هر روز در حال پیشرفت و تغییر است. گروه تحقیق و توسعه ی برشته کاری امکان که تجربه ی سال ها پژوهش و مطالعه در زمینه ی قهوه را دارد با نشر مقالات، ویدیوهای آموزشی و برگزاری کلاس های حضوری و آنلاین سعی در اشاعه ی فرهنگ قهوه نوشی دارد.
همینطور فعالیت های واحد تحقیق و توسعه پشتوانه ای برای تولید و عرضه ی محصولات با کیفیت در برشته کاری امکان است.

فروش و پشتیبانی
تجربه ی یک خرید لذت بخش برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است. اعضای گروه فروش و پشتیبانی برشته کاری امکان، تشکیل شده از افرادی است که سال ها در این زمینه تجربه کسب کرده اند؛ نیازها و سلایق مشتری ها را می شناسند، به ادبیات تخصصی قهوه مسلط اند و پشتیبانی بعد از فروش برای آن های اولویت است.